FAQ

 • P: Pse na zgjodhet ne?

  A:

  Ne jemi Kina kryesuese & sistemi diellor Prodhuesi, 11 vite përvojë në prodhimin dhe marketingun e ups & produkte diellore.
  100% Inspektimi QC Para dërgesës.
  Cilesia me e mire & Shërbimi më i mirë me çmim konkurrues.
  Shërbim i mirë pas shitjes: 2 vite garanci dhe nëse është e mundur ne ofrojmë instalimin dhe riparimin në vend
  Të gjitha produktet tona kanë certifikatën CE, Autentifikimi ISO9001,ISO14001,OHSAS18000,TLC, dhe certifikimin kinez të ruajtjes së energjisë
  Tregu mbulon 100 qytete dhe vende në të gjithë botën. Ne kemi shpërndarës në Amerikë, MB, Malajzia, Tajlandë dhe vende të tjera në botë.

 • P: Sa vite garanci ?

  A:

  Ne ofrojmë dy vjet garanci në pjesën më të madhe të inverterit, disa madje kanë 5 vite garanci. 3 vite në bateri dhe 15 vite në panel diellor.

 • P: Sa kohë mund ta marr porosinë time?

  A:

  3-5 ditë për porosinë e mostrës, varen nga niveli teknik, 15-20 ditë për porosinë me shumicë pas marrjes së paradhënies.

 • P: Cili është kapaciteti juaj i prodhimit?

  A:

  Ngarkesa jonë e punës është 10,000 PC e inverterit çdo muaj, dhe ne mund të furnizojmë 20,000 bateri dhe panel diellor në muaj.

Enquiry TANI