Контакт

Foshan Simple Solarix technology Ltd..

ЛОКАЦИЈА

Адреса на канцеларија: Бр.702, зграда 5, бр.1 Фопинг 3 Патот, Округ Нанхај, Foshan City, Провинција Гуангдонг, Кина.

Фабричка адреса: Бр.115 hangангча 1 Патот, Округ Чанченг, Foshan City, Провинција Гуангдонг, Кина.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 • Крис Чен
 • Chris@simplesolarix.com
 • Што е апликација / мобилен: +86 1392 727 2408
  Тел: +86 757 82226523

НАШИ ЧАСА

7 X 24 часови англиски онлајн сервис

Адреса на канцеларија: Бр.702, зграда 5, бр.1 Фопинг 3 Патот, Округ Нанхај, Foshan City, Провинција Гуангдонг, Кина.

Фабричка адреса: Бр.115 hangангча 1 Патот, Округ Чанченг, Foshan City, Провинција Гуангдонг, Кина.

 • Крис Чен
 • Chris@simplesolarix.com
 • Што е апликација / мобилен: +86 1392 727 2408
  Тел: +86 757 82226523
 • 7 X 24 часови англиски онлајн сервис

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА